הסיפור של אדווה

אדווה זהו סיפור על אנשים שאוהבים טבע, וטבע שמאפשר לאנשים לגלות את האוצר הטבעי הגלום בתוכם.

באדווה מייצרים קוסמטיקה טבעית המופקת מאוצרות הטבע של ארצינו. סבונים טבעיים מבוץ ים המלח ומוצרי טיפוח לגוף ולפנים. כל מוצר מועשר בצמחי מרפא בעלי סגולות ייחודיות הישר מהטבע ושמנים אתרים משובחים, המעניקים לו ניחוחות טבעיים וסגולות מרפא לגוף ולנפש.

לגוף שלנו מגיע הטוב ביותר! לכן אנחנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם בהם אנו משתמשים ועל שיטת הייצור בשיטה הקרה על מנת שלא לאבד את הערכים החיוניים והוויטמינים שהטבע מעניק לנו בנדיבות ובאהבה.

המפעל שלנו הוא מיוחד לא רק בגלל המוצרים המיוחדים שאנחנו מייצרים, אלא בגלל הסיפור מיוחד והמרגש שעומד מאחורי הקמתו, המפעל הוקם במטרה לתת מענה תעסוקתי לאנשים עם צרכים מיוחדים ולהיות בית תעסוקתי מלא באהבה, הכלה וכבוד.

איך הכל התחיל….

הסיפור של אדווה (סבונטו לשעבר) התחיל עת שלמה עבד ביצור שמן זית ב”משק אחיה”. באותה תקופה נחשף שלמה לסגולות שמן הזית ולמד את איכויותיו.

אהבת הארץ, האדמה ועבודת הכפיים הביאה אותו לנטוע כרם זיתים משובח בהרי בנימין. עוד אהבה היתה לשלמה, אהבה לבישול וזה רק היה עניין של זמן עד שיתחיל לצוף השמן על פני המים ולהירקם למתכונים ייחודיים…

מרכז המבקרים

ואז…

לאחר המסיק הראשון ועצירת הזיתים לשמן, גמר שלמה בליבו לממש את אהבותיו לשמן הזית המעולה ולבישול – וליצור סבון טבעי ובריא.את השמן הוא שפך לתוך סיר והחליט לנסות בו תרכובות ושילובים של שמנים וצמחים. כאן התחיל המסע של שלמה אל עולם הסבונים הטבעיים הוא שקד על המלאכה ימים ולילות הוא רקח מרקחות, חלט צמחים וערבב שמנים פיתח מתכונים ייחודיים והתחיל לייצר סבונים איכותיים עשירים בבוץ ומלחים מים המלח. בני המשפחה נרתמו למלאכה ולא יכלו להישאר אדישים נוכח המרקם העדין, הניחוחות הנפלאים והשפעות הסבונים על הגוף והנפש.

אבל…

לסיפור של משפחת קשת יש סיפור ישן יותר, הרבה לפני ששלמה הכיר את שמן הזית. לפני כ-20 שנה נעמי ושלמה קשת ילדו את בנם הרביעי וגילו שזכו בבן אהוב בעל תסמונת דאון, ההורים שהבינו כי ברגע זה קיבלו לידיהם משימת חיים החליטו להישאב אליה בכל הכוח ולסייע לאלנתן המתוק למצות את כל היכולות שלו ממש כשם שהם עושים היום עם צמחי המרפא.

היום …

אלנתן עובד במפעל המשפחתי, הוא וחבריו מהווים כמחצית מהעובדים במפעל ומתפרנסים בשמחה מתוך הנאה וסיפוק. עוטפים את הסבונים באהבה, ממש כשם שעטפו אותם מרגע שנולדו – כל אחד וסגולותיו, כל אחד וניחוחו…

התווספו חברים לעבודה, הצוות התרחב, נשמח להכיר

לא כל העובדים רצו/יכלו להצטלם מסיבות שונות, אבל מגיעים למפעל והם חלק מהצוות הנפלא והמיוחד שלנו

אלנתן קשת

אלנתן קשת

נולד עם תסמונת דאון, וידע לאיזו משפחה להיוולד… אוהב להטביע חותמות על הסבונים, ולעבוד עם אבא במפעל. 

אריאל אברמוביץ'

אריאל אברמוביץ'

נפגע בתאונת אופנוע ומאז השתנו חייו. אוהב לבוא ולעבוד במפעל, מרגיש סיפוק שמתפרנס בכבוד.

יהודה (דידי) ששון

יהודה (דידי) ששון

גר בעפרה, נולד עם תסמונת דאון, אוהב לשיר ולעבוד ועושה את זה נהדר ביחד, אתם צריכים לבוא למפעל כדי לראות ולשמוע.

שירה שיוביץ

גרה בעפרה, נולדה עם תסמונת דאון, אוהבת לארוז את הסבונים ונהנית מריח הסבונים בכל יום מחדש.

שלמה קשת

שלמה קשת
מנכ''ל ומייסד

נשוי לנעמי, אבא ל-6 בנים ביניהם אלנתן שבזכותו קיים המפעל. גר בכוכב השחר. עושה הכל כדי להגשים את החלום שאדווה תהיה בית תעסוקתי לאנשים עם צרכים מיוחדים מכל האיזור.