שילוב בוץ ומלח מים המלח בסבונים

dead sea

ים המלח הוא אתר תיירות מבוקש בקרב תיירים מהארץ ומהעולם שבאים לחזות בפלא המלוח ולהנות מהסגולות הנפלאות שלו לעור.
במאמר הקרוב נעסוק בים המלח- מה יש בו שהופך אותו לספא טבעי ? ואיך תוכלו להנות מסגולתיו באמבטיה הפרטית שלכם?

מי מאתנו לא חולם על בילוי בנוף השקט והמרגיע של ים המלח ובטבילה במימיו הנעימים? רבים כבר יודעים היום שחוץ ממרגוע לנפש ים המלח מעניק גם מרפא וזוהר לעור.
ים המלח קיבל את יחודו כאתר מרפא בזכות ריכוז המלחים, ההרכב שלהם והמינרלים הרבים המצויים בו כמו מגנזיום, אשלגן, סידן ורבים נוספים. ריכוז המינרלים ייחודי לים המלח ואינו מצוי בהרכב זה במי ים אחרים.
כל אלו מסייעים לטיפוח העור, שמירתו ואף לטיפול בבעיות שונות כמו פסוריאזיס, דלקות פרקים, אטופיק דרמטיטיס ועוד… הרפואה כיום מכירה ומשתמשת בסגולותיו ויתרונותיו של ים המלח ואף מפנה חולים רבים לטיפול בעזרת מי הים והבוץ. חולים רבים דיווחו על שיפור והטבה משמעותית לאחר טיפול זה.

מתוך רצון לרקוח עבורכם סבונים מאוצרות הטבע של ארצנו, שיכילו מרכיבים משובחים ובריאים ייצרנו את סדרת סבוני ים המלח המכילה אחוז גבוה של בוץ ומלח מים המלח. סדרה עשירה במינרלים מופלאים וייחודיים שתעניק לכם חווית ספא טבעית בחדר האמבט הביתי שלכם.

הנחת כמות
29.00

סבון מיוחד לחיטוי והקלה של גירויי עור ולהרגעה כ-100 גר'

הנחת כמות
29.00

מחיה את העור ומותאם לעור שמן כ-100 גר'

הנחת כמות
29.00

סבון מפנק לחיטוי והרגעה כ-100 גר'

הנחת כמות
29.00

לחיטוי העור, ומרומם את מצב הרוח כ-100 גר'

בסדרה קיימים ארבעה סוגי סבונים המתאימים לשימוש יומיומי בשגרת הטיפוח הטבעי של הגוף והפנים. כל סבון בעל בניחוח מיוחד, משמנים אתריים טהורים המעניקים לו יתרונות וסגולות נוספות לגוף ולנפש.
סבון בוץ ים המלח לבנדר- סבון המכיל בוץ ומלח מים המלח ושמן אתרי לבנדר המסייע בחיטוי והקלה של גירויי עור ולהרגעת נפש.
סבון בוץ ים המלח גרניום- סבון המכיל בוץ ומלח מים המלח ושמן אתרי גרניום יעיל לטיפול בעור שמן ובוגר, במניעת צלוליט ובאיזון הגוף והנפש.
סבון בוץ ים המלח מליסה- סבון המכיל בוץ ומלח מים המלח ושמן אתרי מליסה הידוע בסגולותיו כמשחרר מתחים, מאזן הורמונלית, מעלה את מצב הרוח, מוריד לחץ דם, ומחזק את מערכת החיסון.
סבון בוץ ים המלח רוזמרין- סבון המכיל בוץ ומלח מים המלח ושמן אתרי רוזמרין הידוע בסגולותיו כמחזק את הריכוז והזיכרון, ממריץ את הדם.

נכתב ע”י שקד גולדנברג, נטורופתית מוסמכת

דילוג לתוכן